105 kandydatów z czterech komitetów powalczy o 21 mandatów w wyborach do Rady Gminy Długołęka. Sprawdźcie, kto będzie ubiegał się o głosy w waszym okręgu.

W nadchodzących wyborach samorządowych, w gminie Długołęka wybierzemy 21 radnych. Gmina została podzielona na 4 wielomandatowe okręgi wyborcze. Wiemy już, które komitety wyborcze zarejestrowały swoje listy w poszczególnych okręgach.

>Przeczytaj, jak będą dzielone mandaty w wyborach do Rady Gminy Długołęka

Cztery komitety i prawie 100 kandydatów

W wyborach do Rady Gminy Długołęka będzie startować łącznie 105 kandydatów z czterech komitetów: Komitetu Wyborczego Wyborców Iwony Agnieszki Łebek, Komitetu Wyborczego Wyborców Wojciecha Błońskiego, Komitetu Wyborczego Wyborców Jan Augustynowski Koalicja Obywatelska i Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Zgodnie z informacjami na stronie Państwowej Komisji Wyborczej, najwięcej kandydatów zgłosił KWW Iwony Agnieszki Łebek – 29 (8 w okręgu nr 1, 7 w okręgu nr 2, 7 w okręgu nr 3 i 7 w okręgu nr 4). KW Prawo i Sprawiedliwość wystawi 28 kandydatów (po 7 w każdym z okręgów). 27 kandydatów zgłosił KWW Wojciecha Błońskiego (odpowiednio w poszczególnych okręgach: 8, 5, 7 i 7), a 21 kandydatów – KWW Jan Augustynowski Koalicja Obywatelska (6, 5, 5, 5).

Zobacz kandydatów do Rady Gminy Długołęka w okręgu wyborczym nr 1

Zobacz kandydatów do Rady Gminy Długołęka w okręgu wyborczym nr 2

Zobacz kandydatów do Rady Gminy Długołęka w okręgu wyborczym nr 3

Zobacz kandydatów do Rady Gminy Długołęka w okręgu wyborczym nr 4

Okręgi wyborcze w gminie Długołęka

okregi dlugoleka - Wybory do Rady Gminy Długołęki. To oni powalczą o wasze głosy