W niedzielę 24 czerwca (godz. 14) w parku w Szczodrem rozpoczną się XVII Dni Gminy Długołęka. Atrakcji nie zabraknie dla mieszkańców w każdym wieku. Impreza potrwa do północy.

Na przybyłych będzie czekała strefa handlowa i gastronomiczna, a na najmłodszych także strefa zabaw dla dzieci.

O godz. 16 w programie artystycznym pojawi się Anna Jantar Cover Show. Ta wspaniała wokalistka zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej wielkimi literami. Anna Piech z wielką pasją i perfekcjonizmem wykonuje jej piosenki i zabierze publiczność w sentymentalną podróż.

Z kolei o godz. 18 na scenie pojawi się gwóźdź programu – zespół złożony z czterech braci Szczepaników, czyli Pectus. Ich największe przeboje to m.in.: „To, co chciałbym ci dać”, „Jeden moment” czy „Do góry nogami”.

W programie Dni Gminy Długołęka będzie można zobaczyć także pokaz „Niepodległa – podróż w czasie i przestrzeni”. To przygotowane przez „Gwardię Gryfa” (jedyną grupę w Polsce specjalizującą się w realizacji pokazów inspirowanych sbandieratori – widowiskową, włoską sztuką żonglerki chorągwiami) przedstawienie, stworzone z myślą o obchodach 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, które z pewnością przykuje uwagę widzów.

Ponadto w parku Szczodre zobaczymy także pokazy pirotechniczne z niespodzianką. Jak zapowiadają organizatorzy – całość zakończy zabawa taneczna do północy.